Rüyada Ayna Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ayna Görmek Ne Anlama Gelir? nasıl yorumlanır…

Rüyada Ayna Görmek

Rüyada aynaya ya da su yüzüne bakarak kendi yüzünü görmek evlenmeye ya da çocuğa delalet eder. Alimler demiştir ki kendini gören kendi gibi bir eş veya çocuk ister, baktığı gözler kendinde bir başka insanın siluetidir.

Rüyada aynaya bakıp bir şey görmemek hayal kurmaya delalet eder bu kişi ne istediğini bilmemektedir, bilmesi durumunda kendini aynada görür.

Rüyada aynanın güzelliği kadının güzelliğine delildir, estetik kadına özgülendiğinden aynalar kadınlar için erkeklerden daha önemli olmuş aynadaki güzellikte kadının güzelliğini anlatır şeklinde tabir olunmuştur.

Rüyada aynanın kırılması uğursuzluk sayılmıştır ve kadının ölümünün habercisidir. Aynanın çirkinliği çirkin kadın veya erkeğe böyle birinin hayatınıza gireceğine işaret eder.

Temiz aynaya sevinçle bakmak sıkıntıdan kurtulmaya, kendi yüzünüzün güldüğüne tanık olacağınıza delalet eder. Gümüş ayna mihnet, altın ayna dince güzelliğe ışıltısının çokluğu bunların da çok olacağına işaret eder.

Kirli ve lekeli ayna kalbin bu hallerine, kalpte bir kırılma ya da yaşanan kötü bir olay sonucu kalacak olan burukluğa işaret eder.

Kadının aynada kendini erkek suretinde görmesi oğul evladına, kız siması ile görmesi kız çocuğunun habercisidir.

Rüyada ayna içinde ayna görmek yolculuğa çıkacağınıza ve geçmiş sizleri unutacak kadar uzun süre bir yerlerde kalacağınıza işaret eder, büyük bir değişimin habercisidir.

Rüyada aynaya uzaktan bakmak ve aynada belli belirsiz birilerini görmek yeni bir çevre ve yeni dostlar edinmeye işarettir.

Rüyada aynanın sizin yüzünüzden veya elinizde iken kırılması kötü bir haber alınacağını belirtir.

Rüyada ayna silmek, o aynaya sürekli bakacağınıza yani bir konuda şanlı, şöhretli, ünlü olmaya delalettir. Rüyada ayna sırlamak bir kötülüğe, sırları dökülmüş ayna, kazançlı bir yardım almaya ihtiyaç duyacağınıza ve işin ehli tarafından yardımınıza yetişileceğinin habercisidir.

Rüyada yuvarlak ayna: dedikodular yüzünden üzülmeye; çerçeveli ayna: para kaybına; kırık ayna, eşin ölümüne; aynanın kayıp olması: büyük paralar kazanmaya işarettir.

Bir aynaya bakarak çok güzel olduğunu düşünen birinin önünde, mutluluk , ama aynaya bakarken solgun ve bitkin olduğunu görmek önünde sıkıntılarla dolu bir döneme girildiğine işarettir.

Rüyada ayna satmak, işlerde zarara girmek demektir.

Rüyada sizin baktığınız aynada başka bir kişiyi görmek başkaları tarafından kullanılacağınız anlamına gelir.

Rüyasında kendisini aynaya bakarak güzel gören kimsenin önünde mutluluk verecek bir devre vardır. Bitkin ve çirkin gören kimse ise sıkıntılı bir döneme girecek demektir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*