Ana Sayfa > Rüya Tabirleri > Rüyada Ayva Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ayva Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ayva Görmek Ne Anlama Gelir?nasıl yorumlanır?işte detaylar..

Rüyada Ayva Görmek

Rüyada ayva görmek, bazı hastalıkların yaşanacağına alamettir. Hasta olan biri rüyada ayva görürse, bu rüya o kişinin hastalıktan kurtulmasına delalet eder.

Rüyada ayva sıktığını görmek, ticari maksadıyla yolculuğa çıkmaya ve bu işten kar elde edileceğine işarettir. Rüyada ayva ağacı görmek, kendisinden istifade edilmeyen bir adama delalet eder. Bazen de rüyada ayva görmek, iyi bir yere yapılacak yolculuğa işarettir.

Yine rüyada ayva görmek, güzel ve şanı yüce bir kadın ile tanışılacağına işarettir. Rüyada yeşil ayva görmek, sarısını görmekten daha hayırlıdır.

Rüyada ayva görmek rüya sahibinin hasta ise şifa bulmasına, hamile ise güzel bir çocuğunun olmasına işaret eder. Rüyada ayva ağacı görmek, faydasız bir arkadaşlığa; Rüyada ayva sıkmak, kazançlı bir iş gezisi sonucunda para kazanmaya işarettir.

Rüyada ayva görmek büyüklük, saygınlık ve övgüye işarettir.

 

Rüyada Ayva ağacı Görmek

 

thumbs-b-c-425b362287b59c0d8c5395e8b55f0ccc.jpg

Rüyada ayva ağacı görmek, kısa zaman içinde birçok yolcuğa çıkacağınıza işarettir. Rüyada ayva ağacı görmek, parasal durumlarda olumlu gelişmelerin yaşanacağına ve mal sahibi olunacağına işarettir.

Rüya esnasında ayva ağacı görmek, akıllı, temkinli ve merhametli biri ile tanışılacağına yorulur. Güzel sözlü, hoş sohbet, iyi konuşan ve konuşmasından zevk alınan bir kişi ile de açıklanır.

Rüyada ayva yemek biraz sıkıntıya işaret eder, ancak bu sıkıntı geçicidir, ders niteliğindedir, şükretmeyi ve hatalardan ders çıkarmayı telkin edici niteliktedir.

 

Rüyada Ayva Toplamak Görmek

 

Rüyasında ayva yiyen kişinin sıkıntı çekeceğine, olumsuz günlerin yaklaştığına ve önemli olaylar ile karşı karşıya geleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ayva Yemek Görmek

Rüyada ayva genellikle sıkıntıya, hastalığa ve zor geçecek olan günlere delalettir.

Rüyasında ayva yediğini görmek, yakın akrabalarınızdan birisinden bir hastalık haberi alacağınıza, aldığınız haberin mühim olduğu şeklinde yorumlanmaktadır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir