Ana Sayfa > Rüya Tabirleri > Rüyada Zülüf görmek ne anlama gelir?

Rüyada Zülüf görmek ne anlama gelir?

Rüyada Zülüf görmek ne anlama gelir? Rüyada Zülüf görmek nasıl yorumlanır? İşte cevabı…

 

Zülüf (yahut favori) hayırlı bir çocuğa, hastalıktan şifa bulmaya, mala, İki zülüfün birden görülmesi iki hayırlı oğul evladına, Birinin zülfünü (favorisini) yolmak ondan ödünç para almaya yahut onun övgüsünü kazanmaya, Kadının zülüflerini ve saçlarını örmesi lider olacak bir çocuk doğurmasına ve o yılın bolluk ve ucuzluk içinde geçmesine, Kadının saç ve zülüflerinin kalın örgüler halinde birbirine dolandığını görmesi şöhret bulacağı bir iş yapmasına, Kadının saç ve zülüflerini halka göstermesi rezillik ve rüsvanlığına delalet eder.

Rüyada bir kadının zülüflerini görmek, hayırlı ve temiz iki çocuğa delalet eder. Rüyasında zülüf gören, hasta ise iyileşir.

Bir başka rivayete göre de:

Rüyada iki taraftan görülen zülüfler, hayırlı ve temiz iki erkek çocuğa işarettir. Hasta olan bir kimse, rüyada zülüflerinin demirden olduğunu ve uyanıkken zülüflerinin bulunduğu kısmın ağrımasından şikayetçi olan kimsenin, iyileşmesine ve o ağrıdan kurtulmasına delalet eder.

Bazen de zülüf, mal ile tabir edilir. Bir kimse rüyada başkasının zülfünü yolduğunu görse, yolan şahsın yolunan şahıstan ödünç para almasına ve o kimsenin onunla iftihar etmesine delalet eder.

ruyada-zuluf-gormek.jpg

Bazı tabirciler, rüyada kendi zülfünü yolan kimse zenginse, servetinin elinden çıkmasına, fakirse, borcunu ödemesine delalet eder dediler. Rüyada görülen zülüf, onu taşıyan için mübarek erkek çocuktur.

Zülfünü başında gören kimse için maldır. Zülüf, hanımdır. Çok zülüfler, gören kimse için hanımlardır. Eğer kadın zülüf ve saçlarını kalın ve birbirine dolaşmış olduğunu görse, şöhret bulacağı bir iş işler. Kadının saçlarını halka göstermesi onun için rezalet ve rüsvanlıktır.

Kadının zülfünün siyahlığı, kocasının halinin güzelliğine ve kocası yanında olan kıymetine delalet eder. Kadının rüyada başını devamlı olarak açık görmesi kocasının kaybolup bir daha ona dönmemesine delalet eder. Eğer kocası yoksa ebediyen evlenmemesine, kadının saçını berrak ve siyah görmesi kocasının malı ile zengin olmasına delalet eder.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir