Rüyada Zülfikar görmek nedir?

Rüyada Hz. Ali’nin kılıcı zülfikarı görmek ne anlama gelir , neye yorumlanır ?

Rüyada Zülfikar Görmek

Tanım: zülfikar : İslâm peygamberi Hz Muhammed’ in damadı, amcasının oğlu ve Dört Büyük Halife’ den biri olan Hz Ali’ nin iki başlı kılıcının ismi.


Rüyada Zülfikar Görmek

Rüyada Zülfikar görmek , rüyayı gören kişinin resmi makamlarla ilgili  işlerinizin güzel sonuçlanacağına,  hayatınızda sonuçları sizler için hayırlı olacak gelişmelerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Zülfikar görmek tüm yorumcular tarafından çok hayırlı olaylar yaşanacağına yorulmuştur.  Zülfikar kısmeti, hayırlı işleri, adaleti ve gerçekleşecek olan arzuları simgeler.

Zülfikar bir savaş aleti değil  gücün, yiğitliğin, adaletin sembolüdür. Rüyalarda da bu özellikleri ile öne çıkar ve rüya sahibinin hayatına etki eder.

images-003.jpg


Rüyada Zülfikar Kılıcını Görmek

Zülfikar kılıcını rüyasında gören kişi hayırlarla karşılaşır. Rüya sahibinin  başkalarıyla yaşadığı problemlerin en adil şekilde çözüleceğine, adaletin kendisinden yana olduğuna işarettir.

Rüya sahibi herhangi bir konuda hakkının yendiği bir olay yaşamış ise bu olayda haklılığının ortaya çıkarak  hayırla sonuçlanacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında Zülfikar gören kişi için adalet yerini bulacağı rivayet edilir.


Rüyada Hazreti Ali’ nin Kılıcına Dokunmak

Rüyada Hazreti Ali’nin kılıcını görmek  ve ona dokunmak ; sizinde  Ali gibi adil , merhametli, mert ve kahraman bir insan olduğunuzu, her konuda adaleti savunduğunuzu gösterir. Mahkemede bir davanız varsa kazanacağınıza, resmi bir işiniz varsa güzel sonuçlanacağına işarettir.


Rüyada Hazreti Ali’ nin Resmini Görmek

Bir kimse rüyasında Hz. Ali’ nin resmini gördüyse bu o kişinin karışılacağı bütün şerlerden, kazalardan, üzüntü verici durumlardan , hastalıklardan korunacağı şeklinde yorumlanır. Bu kişi Geçim sıkıntısı çekmez , kazancı bollaşır. Devlet ile ilgili işleri hayırla sonuçlanır .

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*