1. İÇERİKLER

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Balık Görmek Ne Demektir? Nasıl Yorumlanır
Rüyada Balık Görmek Ne Demektir? Nasıl Yorumlanır

Rüyada Balık Görmek Ne Demektir? Nasıl Yorumlanır

Bu sayfada; Rüyada balık görmek nedir, rüyada balık görmek ne anlama gelir ve neyi ifade ediyor. Balık Görmek rüya tabiri ve yorumu, balık rüyası islami diyanet tabiri, rüyada balık tam olarak nasıl yorumlanır ve detayları yer almaktadır.

A+A-

Rüyada balık görmek tabiri

Rüyada balık görmek genel olarak hayırla yorumlanmaktadır. Rüyada balık görmek en çok kısmetlerin habercisidir. Size gelecek kısmetler, mal ve mülkler balık sembolüyle rüyanızda size görünürler. Balık görülen rüyalar en hayırlı rüyalar arasında yer almaktadır.

Cafer-i Sâdık’a göre rüyada balık görmek tabirleri altı şekilde yapılmaktadır. Rüyada görülen balık, mevki sahibi bir kimseyi, bakire bir kızı, gelecek ganimeti, hizmetçiyi, askeri ve ganimeti simgelemektedir.

zitronenfalter-fish-380037-1920.jpg

Danyal (A.S)’a göre balık eğer sıcak bir yerde görülmüşse zorluk çekeceğinize, soğuk bir yerde görülmüşse iyi şeylerle karşılaşacağınıza işaret eder.


Balık sürüsü

Rüyada balık sürüsü görmek, kariyerinizde yükseleceğinize işaret eder. Eğer bir işte çalışıyorsanız mevkiniz artacak, kendi işinizin sahibi iseniz işleriniz genişleyecek demektir. Balık sürüsündeki balıklar ne kadar fazlaysa kısmetleriniz de o kadar çok olacaktır.


Denizde balıklar

Balıkların suda yüzmesi size doğru gelen kısmetlerin habercisidir.Balıkların suyun üst kısmına çıkması ise, gerçekleşmesi zor görülen arzu ve isteklerinizin beklemediğiniz bir anda gerçekleşeceğine delalet eder.

İşleriniz düşündüğünüzden kolay bir şekilde gerçekleşecektir. Rüyada balıkların su yüzüne çıkması genellikle mirasa veya gizli sırların ortaya çıkmasına yorulmaktadır.

discus-fish-1943755-1920-001.jpg

Denizde çeşit çeşit balık görmeniz bir yandan büyük mutluluklar yaşarken, bir diğer yandan bazı durumların canınızı sıkabileceğine işaret eder.

Balıklar berrak bir suda yüzüyorlarsa, mutlu günler kapıda demektir. Ayrıca berrak suda yüzen balık aynı zamanda zenginliği de temsil etmektedir.


Denizden balık çıkarmak

Denizden balık çıkarmak, elinize geçecek maddi değeri olan bir eşyanın habercisidir.


Rüyada Balık Görmek hakkında yorum yazın

Rüyada Gördüğünüz Balık hakkında düşüncelerinizi ve eleştirilerinizi ve önerilerinizi bizimle paylaşmak için aşağıdaki yorum bölümünde bizlere yazabilirsiniz.

İÇERİĞE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.